O SPOLOČNOSTI

Spoločnosť MHA, s.r.o. bola založená v roku 1992 ako reklamné a grafické štúdio cieľom ktorého bolo pomáhať vytvárať vlastnú identitu rodiacim sa podnikateľským subjektom.
Tento zámer v snahe uspokojiť rozširujúce sa požiadavky našich zákazníkov viedol k dodávkam tlačív, kancelárskych výrobkov a neskôr i k vlastnej výrobe tlačív a tonerových kaziet. Zákazník tak má z jedného miesta všetko čo potrebuje pre chod svojej kancelárie.

MHA je stabilnou obchodnou a servisnou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb pre kancelárie v oblastiach skladovania, balenia a distribúcie tovaru po celej Slovenskej a Českej republike. Ponúkame tlačový manažment a výrobu tonerových kaziet pre všetky typy laserových tlačiarní. Náš sortiment je obohatený aj o položky drogistický tovar a občerstvenia.

O spoločnosti

Snaha o hlbšie poznanie zákazníckych potrieb doviedla tím MHA až k prepracovanému elektronickému systému podpory prevádzky zákazníka, ktorý ho zbavuje opakujúcich sa činností a poskytuje mu komfort.

ponúkame
poradentstvo
tlačový manažment
logistické služby
výroba tonerových kaziet
ušetriť Váš čas
ušetriť Vaše peniaze
dopriať Vám radosť z kvality
odbúrať Váš stres
snažíme sa

ODKIAĽ POCHÁDZAME?

Od roku 1999 sa zaoberáme outsourcingom činností, ktoré nie sú strategickým predmetom podnikania našich klientov.
Za viac ako 20 rokov existencie  sme realizovali radu významných projektov. Spoločne s našimi klientmi sa nám podarilo vytvoriť prostredie pre maximálnu efektivitu práce v kancelárii.
Pre tím MHA je účasť na každom projekte neoceniteľnou a zaujímavou skúsenosťou. Úspech je pre nás zaväzujúci, stmeľuje kolektív, podporuje nadšenie, zvyšuje hladinu adrenalínu a ten je zase predpokladom pre ďalšie spoločné úspechy.

tím
štatistiky

KAM IDEME?

Jednou z našich kľúčových aktivít je outsourcing služieb pre stredné a veľké spoločnosti. Vďaka nášmu prepracovanému systému logistiky a know-how z viac ako 20 ročného pôsobenia na slovenskom a českom trhu sme si vybudovali popredné postavenie medzi významnými klientmi vďaka významnej úspore nákladov, ktoré klientom mesačne ušetríme.
MHA - významný poskytovateľ outsourcingových služieb v oblasti podpory chodu kancelárií - sa zaoberá systematickým budovaním zázemia pre významných klientov s členitou organizačnou štruktúrou.

© 2023 MHA Slovakia. Designed by vibration

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info